Kalendarz zajęć ( 6.0 | FitFabric Andrespol)

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 01 do 07-06-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30          
80 min

JOGA

Alicja Czapska

SALA BODY MENTAL

 
09:00
50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Malwina Szymczak

STREFA CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

PŁASKI BRZUCH

Sylwia Stypuła

SALA FIT

50 min

SHAPE

Marcin Zierałko

SALA FIT

 
50 min

TRENING OBWODOWY

Anna Wojcieszek

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Bartosz Pruk

STREFA CROSS FABRIC

 
09:30          
50 min

FIT BIKE

Agnieszka Hunker

SALA FIT BIKE

 
10:00
50 min

STRETCHING

Malwina Szymczak

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marcin Zierałko

SALA BODY MENTAL

50 min

STABILIZACJA

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Anna Wojcieszek

SALA BODY MENTAL

   
10:30            
50 min

SHAPE

Joanna Dąbek

SALA FIT

11:30            
50 min

STRETCHING

Joanna Dąbek

SALA BODY MENTAL

12:00            
50 min

FIT BIKE

Łukasz Świtalski

SALA FIT BIKE

17:00  
50 min

TBC

Ewelina Psut

SALA FIT

         
17:30    
50 min

FIT BIKE

Łukasz Świtalski

SALA FIT BIKE

       
18:00
50 min

CROSS FABRIC

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

50 min

(HARD) CORE

Ewelina Psut

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Ewelina Malinowska

SALA FIT

       
50 min

PUMP

Marzena Pruk

SALA FIT

80 min

JOGA

Alicja Czapska

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

18:30
50 min

FIT BIKE

Paweł Wieczorek

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Weronika Kik

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marzena Pruk

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BALL

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BIKE

Sylwia Stypuła

SALA FIT BIKE

   
50 min

PŁASKI BRZUCH

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

 
50 min

TUBE TUNING

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BIKE

Paweł Wieczorek

SALA FIT BIKE

 
19:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

50 min

INTERVAL

Malwina Szymczak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

50 min

INTERVAL

Edyta Sieroń- Bednarek

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Joanna Dąbek

SALA FIT

   
50 min

SEXI PUPA

Ewelina Malinowska

SALA FIT

 
50 min

TABATA

Ewelina Malinowska

SALA FIT

 
50 min

Team WOD

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

19:30
50 min

FIT BIKE

Marzena Pruk

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Weronika Kik

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Weronika Kik

SALA FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Anna Wiktorowska

SALA FIT BIKE

     
50 min

STRETCHING

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

ZUMBA ®

Kinga Majewska

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

 
20:00  
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Malwina Szymczak

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

MOBILITY (UPPER BODY)

Paweł Walkowski

STREFA CROSS FABRIC

       
20:15
50 min

SALSATION ®

Anna Barłoga

SALA FIT

           
20:30  
80 min

KICKBOXING / K1

Grzegorz Chałubiński

SALA BODY MENTAL

50 min

SALSATION ®

Anna Barłoga

SALA FIT

80 min

KICKBOXING / K1

Grzegorz Chałubiński

SALA BODY MENTAL

     
← →