Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć (6.0 | FitFabric Andrespol)

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 20 do 26-08-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00    
50 min

SEXI PUPA

Malwina Szymczak

SALA FIT

       
09:00
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Malwina Szymczak

SALA FIT

 
50 min

FIT BIKE

Sylwia Stypuła

FIT BIKE

50 min

SHAPE

Tommy Cierpicky

SALA FIT

50 min

TRENING OBWODOWY

Eliza Szklarska

SALA FIT

   
09:30          
50 min

FIT BIKE

Kamelia Rybak

FIT BIKE

 
10:00
50 min

STRETCHING

Malwina Szymczak

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Tommy Cierpicky

SALA BODY MENTAL

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Tommy Cierpicky

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

KETTLEBELLS

Michał Kuc

CROSS FABRIC

 
10:30          
50 min

TABATA + BRZUCH

Kamelia Rybak

SALA FIT

50 min

PŁASKI BRZUCH

Agata Pietrzak

SALA FIT

11:00          
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Michał Kuc

CROSS FABRIC

50 min

FIT BIKE

Łukasz Świtalski

FIT BIKE

12:30          
50 min

INTERWAŁ BOKSERSKI

Artur Krzewicki

SALA FIT

 
17:00  
50 min

TBC

Ewelina Psut

SALA FIT

 
50 min

SEXI PUPA

Ewelina Malinowska

SALA FIT

50 min

SHAPE

Ewelina Psut

SALA FIT

   
17:30
50 min

FIT BIKE

Bartosz Pruk

FIT BIKE

ZASTĘPSTWO

           
18:00
50 min

CROSS FABRIC

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

SHAPE

Sylwia Stypuła

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Kamelia Rybak

SALA FIT

 
50 min

CROSS FABRIC

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

   
50 min

PUMP

Eliza Szklarska

SALA FIT

 
50 min

CROSS FABRIC

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

PŁASKI BRZUCH

Ewelina Psut

SALA FIT

18:30
50 min

FIT BIKE

Paweł Wieczorek

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marta Irek

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Marzena Pruk

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Paweł Wieczorek

FIT BIKE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamelia Rybak

SALA BODY MENTAL

   
50 min

PŁASKI BRZUCH

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

 
50 min

PŁASKI BRZUCH

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

 
19:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Paweł Walkowski

CROSS FABRIC

50 min

INTERVAL

Malwina Szymczak

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

50 min

INTERVAL

Malwina Szymczak

SALA FIT

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Michał Kuc

CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

   
50 min

SEXI PUPA

Olga Kawczyńska

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TABATA

Kamelia Rybak

SALA FIT

   
19:30
50 min

STRETCHING

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

PILATES

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

FIT BIKE

Marzena Pruk

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Paweł Wieczorek

FIT BIKE

50 min

FIT BIKE

Kamelia Rybak

FIT BIKE

   
   
50 min

STRETCHING

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

50 min

ZUMBA ®

Kinga Majewska

SALA BODY MENTAL

 
20:00
50 min

SALSATION ®

Anna Barłoga

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Malwina Szymczak

SALA FIT

         
20:15      
50 min

TRENING OBWODOWY

Malwina Szymczak

SALA FIT

     
20:30
50 min

INTERWAŁ BOKSERSKI

Dawid Wojda

SALA BODY MENTAL

50 min

ZUMBA ®

Kinga Majewska

SALA BODY MENTAL

50 min

SALSATION ®

Anna Barłoga

SALA FIT

       
← →